https://analytics.google.com/analytics/web/provision/#/provision
Grįžti atgal

Koronaviruso grėsmės laikotarpiu antstolių kontoros daugiau bendraus nuotoliniu būdu

Koronaviruso grėsmės laikotarpiu antstolių kontoros daugiau bendraus nuotoliniu būdu

Siekdamas sumažinti riziką užsikrėsti koronavirusu ir nesudaryti sąlygų jo plitimui, Lietuvos antstolių rūmų prezidiumas siūlo antstolių kontoroms iki minimumo apriboti tiesioginius kontaktus su interesantais.

Kovo 2 d. antstolių kontoroms išplatintos "Rekomendacijos antstolių kontorų darbo organizavimui viruso grėsmės laikotarpiu (kol nebus atšaukta valstybės lygio ekstremalioji situacija)":

  • Lankytojus orientuoti į klausimų sprendimą nuotoliniu būdu: telefonu ir/arba elektroniniu paštu.
  • Su darbuotojais, kurių darbo pobūdis ir turimos techninės priemonės leidžia atlikti darbo funkcijas neatvykstant į antstolio kontorą (naudojantis asmeniniu kompiuteriu ar mobiliuoju telefonu), jų prašymu arba šalių susitarimu įforminti darbą nuotoliniu būdu (Darbo kodekso 52 str. nustatyta tvarka).
  • Apsvarstyti galimybę tiesioginiam bendravimui su interesantais paskirti vieną dieną per savaitę, apie tai informuojant Lietuvos antstolių rūmų interneto svetainėje ir skelbime ant kontoros durų.
  • Tiesioginio bendravimo metu pagal galimybes padidinti atstumą tarp atvykusio interesanto ir kontoros darbuotojo (pastatant interesantui atskirą stalą ir kėdę, pažymint jam skirtą vietą ar pan.)
  • Lankytojams, atvykstantiems tomis dienomis, kai laikinai konsultuojama tik nuotoliniu būdu, suteikti informaciją telefonu. Jei atnešami dokumentai, pasiūlyti juos palikti kontoros pašto dėžutėje.
  • Visiems asmenims paaiškinti, kad laikina nuotolinio konsultavimo tvarka įvesta ir jų pačių saugumui, kadangi tiesioginių kontaktų ribojimas yra viena veiksmingiausių viruso plitimo prevencijos priemonių.
  • Antstolių kontorose papildomai dezinfekuoti dažnai liečiamus daiktus (skambučių mygtukus, durų rankenas, stalų paviršius ir kt.).
  • Dažnai vėdinti patalpas.

SEKITE MUS FACEBOOK!

Grįžti atgal