Naujienos

2016-11-29
Visuomenė pripažįsta antstolių profesionalumą

 

Lietuvoje antstoliais pasitiki 64 proc. gyventojų. Didžioji dalis respondentų antstolių darbo kokybę įvertino 7 arba 8 balais iš 10. Tai paaiškėjo rinkos tyrimų bendrovei “Prime consulting” lapkritį atlikus reprezentatyvią apklausą.

 

„Šis tyrimas atskleidžia, kad per keturiolika privačios veiklos metų antstoliai įsitvirtino kaip savo srities profesionalai ir yra siejami su realia pagalba, kai reikia susigrąžinti skolas ar kitaip apginti teisėtus interesus“,- sako Lietuvos antstolių rūmų prezidiumo pirmininkė Inga Karalienė.

Plačiau »
2016-11-22
Specialistų patarimas perkantiems iš varžytynių: būkite ypač atidūs ir atsakingi

 

Technologijų dėka varžytynės ištobulėjo ir skolininkų turto jose parduodama daugiau. Tačiau nuo 2013 m. atsiradusi galimybė įsigyti pigesnio turto nuotoliniu būdu neturėtų virsti neapdairiu skubėjimu, nes tai - rizika nusipirkti katę maiše.

 

Tokia informacija ir praktiniais patarimais su „Žinių radijo“ klausytojais lapkričio 22 d. laidoje „Atviras pokalbis“ dalijosi Antstolių garbės teismo narė, antstolė Audronė Adomaitienė, Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Rita Kisielienė ir advokatų kontoros LEADELL Balčiūnas & Grajauskas praktikos grupės vadovas Kazimieras Karpickis.

 

„Esminiai elektroninių varžytynių privalumai – jos vyksta visą parą, dalyvauti labai patogu ir dabar varžytynės skaidrios“- kalbėjo A. Adomaitienė.

Plačiau »

Antstoliai

Naujienų prenumerata

Registruotiems vartotojams