Naujienos

2016-05-27
Lenkija domisi elektroniniais sprendimų vykdymo sprendimais Lietuvoje

 

Pažangia Lietuvos antstolių patirtimi perkeliant sprendimų vykdymo procesus į elektroninę erdvę domisi kolegos iš Lenkijos.

 

Gegužės 27 d. vykusiame susitikime Ščecino antstolių rūmų ir Ščecino universiteto atstovams pristatytas e. varžytynių portalas ir naujos galimybės, kurias teikia modernizuojama Antstolių informacinė sistema bei Piniginių lėšų apribojimų informacinė sistema. Diskusiją moderavo Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Civilinio proceso ir romėnų teisės instituto vadovas Prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius.

Plačiau »
2016-05-10
Kaip teoriškai įtvirtintą psichologo pagalbą paversti veiksminga praktika šeimų bylose?

 

Teismo sprendimas dėl tėvų bendravimo su vaiku tvarkos daugeliu atvejų sėkmingiau pasiekia tikslą ne baudžiant jį ignoruojančius tėvus piniginėmis baudomis, o pasitelkiant kvalifikuotą psichologo pagalbą visiems proceso dalyviams.

 

Tokiai Lietuvos antstolių rūmų prezidiumo narės, antstolės Svetlanos Kastanauskienės pozicijai antradienį vykusioje „Žinių radijo“ laidoje pritarė Vaiko gerovės parlamentinės grupės pirmininkė Rimantė Šalaševičiūtė ir Lietuvos psichologų sąjungos valdybos narys Jonas Eimontas.

 

Laidoje diskutuota apie tai, kokių praktinių mechanizmų reikia Lietuvai, kad vaikų teisiniuose procesuose įvyktų persilaužimas.

Plačiau »

Antstoliai

Naujienų prenumerata

Registruotiems vartotojams