Antstolių rūmų naujienos

2024 m. liepos 23 d.
Lietuvos antstolių rūmų vadovas I. Gaidelis: „Turime planuoti žingsniu į priekį, kad su vaikais susiję sprendimai realiai veiktų“
Glaudesnis institucijų bendradarbiavimas, detalesni teismų sprendimai ir paties vaiko geresnis paruošimas perdavimo procesui. Šios sąlygos būtinos tam, kad antstolis galėtų aktyviai ir rezultatyviai vykdyti su nepilnamečiais vaikais susijusius teismų sprendimus.
Skaityti daugiau
2024 m. liepos 11 d.
Per pusmetį antstoliai kreditoriams sugrąžino 172 mln. eurų skolų
Per 2024 m. pirmąjį pusmetį antstoliai kreditoriams sugrąžino beveik 172 mln. eurų skolų. Tai yra 11 proc. daugiau, palyginti su ankstesniu, 2023 m. antruoju pusmečiu. 27,2 mln. eurų sugrąžinta valstybės institucijoms, 144,56 mln. eurų – privatiems fiziniams ir juridiniams asmenims.
Skaityti daugiau
2024 m. liepos 09 d.
Ekspertai: jei apdairiai valdysite savo skolas, skolos nepradės valdyti jūsų
Bendras skolingų asmenų skaičius Lietuvoje nedidėja ir net po truputį mažėja. Fizinių asmenų, kurių skolas išieško antstoliai, šiuo metu turime beveik 1,5 tūkst. mažiau, negu jų buvo prieš 6 mėnesius.
Skaityti daugiau
2024 m. liepos 08 d.
Kosovas – jau aštuntoji Europos valstybė, perimanti Lietuvos antstolių patirtį
Liepos 2-3 dienomis Vilniuje lankėsi Kosovo privačių antstolių rūmų ir Kosovo teisingumo ministerijos atstovai. Dalykinės viešnagės tikslas – susipažinti su Lietuvos antstolių savivaldos institucijų veikla ir skolų išieškojimo procesų organizavimu mūsų šalyje.
Skaityti daugiau