Antstolių rūmų naujienos

2023 m. rugsėjo 12 d.
Didmiesčių gyventojai pasitiki antstolių profesionalumu
Antstoliais pasitikima kaip skolų išieškojimo profesionalais, todėl galimybę realiai susigrąžinti skolas dauguma Lietuvos didmiesčių gyventojų sieja su antstolių pagalba.
Skaityti daugiau
2023 m. rugpjūčio 11 d.
Kas apmokėtų „skolų atostogas“ ir kitas lengvatas skolininkams?
Politikų siūloma „lengvatų puokštė“ skolininkams būtų ne kas kita, kaip finansinės naštos permetimas ant privačių išieškotojų ir sąžiningų mokesčių mokėtojų pečių. Tai atitolinta galimybė sulaukti teisėtai priklausančių pinigų. Tai komunalinių paslaugų brangimo grėsmė. Tai rizika nebegalėti pasinaudoti vartojimo kreditais gydymui, mokslui ar kitoms reikmėms. Kartu tai ir nuostoliai patiems skolininkams, kadangi 2-4 kartus ilgiau truksiantys skolų išieškojimo procesai neišvengiamai didėjant palūkanoms dar labiau augintų skolas.
Skaityti daugiau
2023 m. rugpjūčio 09 d.
Antstolių siūlomas kelias iš nelegalaus darbo šešėlio – mokesčių atostogos
Į darbo rinką grįžtantiems ir skolų turintiems žmonėms antstoliai siūlo suteikti mokesčių atostogas, kurios ne tik skatintų dirbti legaliai, bet ir valstybei padėtų sutaupyti dešimtis milijonų eurų.
Skaityti daugiau
2023 m. liepos 27 d.
Aštuoni iš dešimties gyventojų nesirinktų ilgesnio ir brangesnio skolų išieškojimo kelio
Lietuvos gyventojai nelinkę brangiai mokėti už lengvatinį skolų išieškojimą iš jų pajamų. Tai atskleidžia reprezentatyvi apklausa, kurios metu buvo siekiama išsiaiškinti visuomenės požiūrį į valdžios institucijų pateiktus siūlymus mažinti išskaitas iš skolingų asmenų darbo užmokesčio ir jam prilyginamų pajamų.
Skaityti daugiau